Строительство Стройматериалы Разные стройматериалы

Паркет масивный WUDEX - дуб натуральный

Паркет масивний - Дуб натуральний.

довжина: 1000 або 1200 мм
ширина: 100 або 120 мм

Масивний паркет з дуба – це найпоширеніший і популярний на українському ринку. Деревина дуба тверда, міцна і не схильна до гниття, що робить її ідеальним і доступним матеріалом для паркету. Цей вид паркету є найбільш довговічним і виразно красивим покриттям підлоги. Це пояснює і популярність масивного паркету.

Красивий малюнок зрізу, яскраво виражена структура і приємний колір дерева додають привабливість паркету.

Ще одна перевага, яке можна виділити у масивного паркету - довгі роки експлуатації. Паркет з дуба, при правильному догляді і своєчасній реставрації (циклювання, шліфування (до 10-ти разів), покритті лаком, воском або олією) збереже не просто доглянутий, а благородний вид через свою надзвичайну міцність і зносостійкості.

Масивний паркет WUDEX – це вишукано і престижно!

Цена: 48

Паркет масивный WUDEX - дуб натуральныйПаркет масивный WUDEX - дуб натуральныйПаркет масивный WUDEX - дуб натуральныйПаркет масивный WUDEX - дуб натуральный
Присвоить ВИП 

Местность: Ивано-Франковск

Объявление не актуально

Vip объявления

Временное хранение вещей
Сервис хранения вещей. Новая услуга европейского уровня. Мини склады, индивидуальные боксы, личные...

Просмотры: 3719


Доска объявлений - это сайт, где Вашему вниманию представлены бесплатные объявления. На нашем сайте размещают объявления частные лица и организации. Здесь Вы найдёте множество предложений: продажа недвижимости, транспорта, строительных материалов и прочее.